Specjalizujemy się w sprzedaży profesjonalnych czekoladowych fontann z przeznaczeniem do wykorzystania w szeroko pojętej gastronomii i cateringu.


     Jesteśmy głównym dystrybutorem na Polskę angielskiej marki fontann czekoladowych OPTIMAL.


www.optimalfountains.com

   Sprzedaż tych urządzeń stanowi podstawowy profil działalności firmy. Fontanny z serii CF są nowością na polskim rynku. Zostawiają w tyle urządzenia konkurencji dzięki swej estetyce i funkcjonalności. Choć nasza oferta skupiona jest na profesjonalnych urządzeniach dla gastronomii, możemy Państwu również zaoferować kilka modeli do użytku domowego oraz fontanny do "półprofesjonalnych" zastosowań marki Optimal.

     W naszej ofercie znaleźć można również ekonomiczną linię fontann czekoladowych CHOCALO.

Czekoladowe fontanny Chocalo

   Fontanny czekoladowe Chocalo stanowią doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie budżet na zakup urządzenia stanowi istotną rolę, decydującą o wyborze modelu fontanny.


     Prowadzimy też sprzedaż czekolady oraz ozdobnych podestów do fontann.

   Naszą ofertę kierujemy do sal weselnych, firm cateringowych, restauracji oraz hoteli, firm zajmujących się profesjonalną organizacja eventów, przyjęć komunijnych i imprez okolicznościowych.


     Oferujemy sprawdzone i wypróbowane urządzenia.

   Mamy ambicję dotrzeć z naszą ofertą do całego środowiska "horeca" w Polsce i przedstawić zalety urządzeń OPTIMAL oraz Chocalo.


                   Zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszej oferty.


Z wyrazami szacunku,
zespół fontannycf.pl